Konta bankowe Karty Ubezpieczenia Kredyty Inwestycje Odbierz 50 zł.Regulamin promocji "Odbierz prezent"


 1. Prosimy wypełnić wniosek o założenie konta bankowego – w tym celu należy kliknąć na odpowiedni przycisk (Poznaj szczegóły-złóż wniosek) pod opisem wybranego konta (lub produktu bankowego) na stronie serwisu PewneKonto.pl. Zostaną Państwo przekierowani szyfrowanym, w pełni bezpiecznym połączeniem na serwer mBanku. Promocja „Odbierz prezent” dotyczy wyłącznie kont bankowych/kart kredytowych/kredytów założonych za pośrednictwem serwisu PewneKonto.pl. Wszystkie produkty uprawniające do odbioru prezentu oznaczone są przyciskiem "Odbierz prezent".
 2. Wniosek o otwarcie danego produktu bankowego należy wypełnić zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie komputera. Po wypełnieniu wniosku prosimy o zapisanie numeru identyfikacyjnego (np. AA012341234) który będzie niezbędny do otrzymania prezentu.
 3. Wszystkie podawane dane podczas wypełniania wniosku są szyfrowane protokołem „https://”. Zapewniamy ,że dostęp do nich mają tylko i wyłącznie uprawnione do tego osoby będące pracownikami mBanku.
 4. Promocja „Odbierz prezent” dotyczy tylko i wyłącznie nowych klientów mBanku nie wnioskujących wcześniej o otwarcie konta (lub innego produktu bankowego z oferty mBanku). Jeśli są już Państwo klientem mBanku prosimy o polecenie naszego serwisu innej osobie, która w swoim imieniu otworzy konto bankowe. Prezent zostanie przesłany do ww. osoby.
 5. Do otrzymania prezentu oprócz wypełnienia wniosku i podpisania umowy bankowej wymagane jest również:
  W przypadku kont bankowych saldo dzienne na aktywnym koncie:
  eKONTO/eMAX/eMAX plus - w wysokości 200 zł.
  izzyKONTO - w wysokości 30 zł
  mBIZNES konto/mBIZNES max/mBIZNES plus - w wysokości 300 zł.
  W przypadku kart kredytowych warunkiem jest wydana karta kredytowa.
  W przypadku kredytów warunkiem jest uruchomiony kredyt.
  W przypadku ubezpieczenia samochodowego (dla nowych klientów) warunkiem jest opłacona składka.
  Powyższe warunki są konieczne do spełnienia przez klienta aby otrzymać prezent.
 6. Uczestnik ma 120 dni na spełnienie warunków promocji (patrz pkt 5), jednocześnie informujemy ,że czas ten wpływa na szybkość przekazania przez nas prezentu. Spełnienie warunków w terminie dłuższym niż 120 dni od złożenia wniosku skutkuje wykluczeniem z promocji.
 7. Prezentem dostępnym w promocji "Odbierz prezent" jest:
  - pendrive Tracer 4 GB Rabbit
  - pendrive Tracer 4 GB Opener
  Wybór prezentu następuje przez użytkownika poprzez formularz dostępny na stronie promocyjnej.
  W przypadku braku magazynowego wybranego modelu użytkownik zostanie o tym niezwłocznie powiadomiony
  poprzez wiadomość e-mail w celu ponownego wyboru.
  Każdy użytkownik spełniający wszystkie warunki regulaminu może wybrac i otrzymać jeden wybrany prezent.
 8. Prezent zostanie przesłany bezpłatnie na adres klienta bezzwłocznie po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Wszelkie rozliczenia od banku otrzymujemy przeważnie w połowie miesiąca następującego po miesiącu w którym został złożony wniosek.
 9. Dane klienta wymagane do weryfikacji transakcji oraz przesłania prezentu przez serwis PewneKonto.pl należy przesłać za pośrednictwem formularza dostępnego na tej stronie.
 10. Powyższe dane prosimy wpisać z należytą starannością aby były całkowicie poprawne ponieważ jakiekolwiek błędy mogą utrudnić a nawet uniemożliwić przesłanie prezentu. Zapewniamy, że otrzymane od Państwa dane nie będą nikomu udostępniane ani wykorzystywane w żadnych działaniach marketingowych.
 11. Organizatorem promocji jest partner mBank – Łukasz Boreczek. Partner samodzielnie dostarcza prezenty oraz przesyła je na własny koszt uczestnikom promocji.
 12. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki plików Cookies serwisu PewneKonto.pl.
 13. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z wypełnianiem wniosków prosimy o kontakt na odpowiedni adres emailowy znajdujący się w zakładce „Kontakt”.

Przydatne linki:
Konta bankowe| Karty | Ubezpieczenia | Kredyty | Inwestycje | Odbierz prezent | Regulamin | Kontakt | Cookies